Su arıtma cihazları hayatımızın her yerinde kullandığımız musluk sularını belirli bir filtrasyondan geçirerek sağlıklı suya kavuşmamızı sağlayan cihazlardır.Su canlı varlıklar arasında insanların en çok kullandığı sıvı olarak kabul edilir. Şuan için ne kadar da olsun doğal kaynak suyuna ulaşmak istesek te maalesef gelişen teknolojiler ve kullanılan kimyasallar nedeniyle maalesef ulaşamıyoruz.

Bu sebepten dolayı su arıtma cihazları gibi cihazlar bizlere kirli yada sağlıksız suları içme suyuna dönüştürebilmektedir. Su arıtma cihazlarını kullanan kişiler belirli periyotlarda değişmesi gereken filtreleri mutlaka yetkili servisler tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde sağlıklı su içmek yerine sağlıksız su içmek zorunda kalabiliyorlar.

Peki bizler ankara su arıtma servisi olarak neler yapıyoruz sizlere bunlar hakkında bazı bilgiler vermek istiyoruz;

Ankara Su Arıtma Cihazı Montajı

Eğer evinize yada işyerinize bir su arıtma cihazı aldı iseniz ve bu cihazın kurulmasını istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimizde bulunan tecrübeli ve sertifikalı personeller sayesinde aldığınız cihazın kurulumunu sağlıklı ve güvenli bir şekilde kurulumu yapmaktayız. Eğer montaj bittikten sonra isterseniz filtre değişimleri için sistemlerimize kaydederek filtre değişimlerinizin takibini ücretsiz olarak yapmaktayız.

Ankara Su Arıtma Cihazı Yedek Parça Hizmeti

Su arıtma servisi olarak su arıtma cihazlarında bulunan tüm parçalar elimizde mevcut olarak bulunmaktadır. Eğer su arıtma cihazlarınızın bir parçası arızalı yada eksik ise ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde değişimi yapılır. Eğer tamir yapılabiliyorsa tamiri de yapılabilir. Evsel yada endüstriyel her parça stoklarımızda bulunmaktadır.

Ankara Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi  

Su arıtma cihazlarınızın belirli periyotlarda filtreleri değişmektedir. Eğer filtre değişimi yapmak istiyorsanız uzman ekibimiz sizlere bir telefon kadar yakındır. Tüm su arıtma cihazlarına ait tüm çeşitli filtreler elimizde bulunmaktadır. İstediğiniz gün ve saatte ekibimiz her zaman sizlere hizmet etmek için hazır bir şekilde beklemektedir. Su arıtma servisi cihazın marka ve modeline göre gerekli filtre değişimlerini deneyimli çalışanlar tarafından gerçekleştirmektedir.

Ankara Su Arıtma Cihazı Bakımı

Ankara su arıtma servisi olarak cihazlarınızı belirli periyotlarda kontrol ederek önceden oluşabilecek sıkıntılara karşı önlemler almaktayız. Sizleri bilgilendirerek su arıtma cihazında oluşabilecek sıkıntılardan sizleri haberdar ediyoruz. O an müdahale etmemiz gereken bir durum var ise müdahale ederek sizlere yardımcı olabilmekteyiz.

Ankara Su Arıtma Servisinin Her Yerde Hizmeti Var Mı ?

Ankara su arıtma servisi olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Kullandığınız su arıtma cihazı ne olursa olsun tüm su arıtma cihazlarının bakım ve filtre değişimleri yapmaktayız. Bölge sınırımız olmadığı için her ilçeye hizmet vermekteyiz.

Ankara Su Arıtma Servisi Taşınma Durumunda Cihazı Taşıyabilir Mi ?

İster bizden ister başka firmadan alın su arıtma cihazlarının taşınmasını tecrübeli ekiplerimiz hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşıma işlemini yapmaktadırlar. İstediğiniz an ve saatte su arıtma servisi olarak bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz.

Ankara Su Arıtma Servisinden 7/24 Hizmet Alabilir Miyim ?

Müşteri hizmetleri servisimizden mesai saatleri içerisinde her zaman hizmet alabilirsiniz. Tek yapmanız bizlerle iletişime geçmenizdir.

Ankara Su Arıtma Cihazının Montajını Kendim Yaparsam Garanti Bozulur Mu ?   

Eğer bizden aldı iseniz zaten ekiplerimiz tarafından ücretsiz olarak montajı yapılmaktadır. Ama farklı bir firmadan aldı iseniz aldığınız firma ile görüşmeniz daha doğru olacaktır. Normalde sizden kaynaklı bir hata olursa maalesef ürünler garanti kapsamına girmemektedir. Yetkili servis su basıncı gibi kontrolleri yaparak daha sağlıklı montaj yapabilmektedir. Ama sizler kendiniz yaparsanız birçok konuda bilgi sahibi olmadığınız için bir çok sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Ankara Su Arıtma Servisinin Güvenilir Olduğunu Nasıl Anlayabilirim ?

Su arıtma servisi sektöründe çok fazla ek iş olarak yapan kişi ve kişiler bulunmaktadır. Çantacı diye tabir edilen ek iş olarak yapan kişilerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bu kişiler uzman olmadıkları için baştan savma işler yapabilmekte ve cihaza bazı sorunlar verdirebilmektedir. Bu kişiler yerine işinde uzman su arıtma servislerinden hizmet alabilirsiniz. Mutlaka kişi ve kişilerde vergi levhalarını talep etmeniz gerekmektedir.

Filtre Değişimi Yapıyor Musunuz ?

Su arıtma cihazı filtre değişimleri firmamız tarafından garantili ve faturalı olarak yapılmaktadır. Filtrelerimize ait tüm sertifikalar bulunmaktadır. Eğer sizlerde bizler dışında kişilerden filtre değişimi yaptırıyor iseniz mutlaka kalite sertifikalarını talep ediniz. 

Hangi Marka Filtre Kullanıyorsunuz ?

Stoklarımızda tüm su arıtma cihazlarına ait filtreler bulunmaktadır. Cihazınıza ait orijinal filtrelerin değişimi yapıyoruz.Asla yan sanayi filtreler kullanmıyoruz.

Sonraki Filtre Değişiminde Hatırlatma Yapıyor Musunuz ?

Bizlerden almış olduğunuz cihazların filtre değişimleri programlarımız sayesinde takibini yapmaktayız. Eğer başka firmadan almış olduğunuz bir cihaz var ise sizlerin talep etmesi üzerine sistemlerimize kaydederek filtre takiplerini yapmaktayız. Filtrelerinizin süresi geldiği zaman sistem sizlere ilk başta mesaj gönderir ve daha sonra ekibimiz tarafından aranarak filtre değişim bilgisi verilir. Ve sizin verdiğiniz gün ve saatte ekibimiz evinize yada işyerinize gelerek filtre değişimlerini yapmaktayız.

Randevu Sistemine Kayıt Olursam Bilgilerim Başka Bir Yerde Kullanılacak Mı ?

Sizlere ait tüm bilgiler sistemimizde kayıtlı olarak kalır ikinci bir taraf ile asla paylaşılmaz. Kendi ofislerimizde kullanılan serverlarda güvenli bir şekilde tutulur ve ticari amaçlı alınmaz yada satılmaz.

Su Arıtma Cihazı Alımı Ve Filtre Değişiminde Ödeme Şekli Nasıl ?

İster filtre değişiminde isterseniz su arıtma cihazı alımında ister nakit ister kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Sistemlerimizde tüm kredi kartlarına 9 taksit imkanı bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

en iyi su arıtma cihazı