Tezgahaltı Su Arıtma Cihazı Smart Paket Fiyatlandırması

Smart Paket

Ürün Özellikleri Ve Fiyatlandırması

1 Yıllık Sözleşme

69.99 TL/Aylık İndirim 89.99 TL

2 Yıllık Sözleşme

59.99 TL/Aylık İndirim 79.99 TL

3 Yıllık Sözleşme

49.99 TL/Aylık İndirim 69.99 TL

Tezgahaltı Smart Paket

Smart Paket Sistem Özellikleri

Zarif
Tasarım
Kullanımı
Kolaydır
Su Bitti
Derdine Son
En Uygun
Filtreleme Sistemi
Sessiz
Çalışır
Paslanmaz
Su Tankı
Enerji
Tasarrufu
Çoklu
Kullanım Özelliği
Atık Su
Tasarrufu
24/7/365
Müşteri Hizmetleri

# Sistem Özellikleri #

Ürün Modeli: Tezgahaltı Su Arıtma Cihazı Smart Paket

Ürün Modeli: Ters Ozmoz

Üretim Kapasitesi: Günlük 280 Litre

Tank Kapasitesi: 9 Litre

Membran Filtresi: LG Chem Membran

Filtre Sayısı: 6 Filtre 9 Aşama

Musluk Tipi: Amerikan Lüx Musluk

Ürün Boyutları: 30cm*50cm*40cm

Güvenlik: Uluslararası Sağlık Kuruluşları tarafından onaylı filtreler

Garanti: 2 Yıl Ürün Garantisi – 10 Yıl Yedek Parça Bulundurma Garantisi

12″ İnline 1 Mikron Sediment Filtre: Filtrasyonun başlangıcında, suda bulunan kaba tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar.

12″ İnline Block Karbon Filtre: Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.

12″ İnline Gac Karbon Filtre: Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.

LG CHEM 80GPD Membran Filtre: Yüksek kaliteli ters ozmoz membranı suyun sertliğini ve suyunuzda bulunabilecek kurşun, baryum, krom, civa, sodyum, kadminyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum gibi kirletici maddeleri arıtır.Membran filtre, ters ozmos filtrasyonunun dördüncü ve en önemli aşamasıdır.

10″ Coconut Post Karbon Filtre: Suda bulunan klor,renk,tat ve koku veren eriyik gazlar,artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır.Bu aktif granül karbon filtre yüksek performansı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klorun, koku,organik kirleticiler,böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.

4in1 Mineral Filtre: Mineral filtre suyun arıtma işlemi gerceklestikten sonra suyun içeriğinde olması gereken ama sularımızda gerekli miktarda bulunmayan vitaminleri (mineral,sodyum,potasyum ve özellikle kalsiyum) suyun içeriğine katarak hem vücudumuzun bağışıklık sistemini güçlendirir hemde vücudun direncini yükseltir.

12″ İnline 5 Mikron Sediment Filtre: Su kirliliğine bağlı olarak değişkenlik göstermekle birlikte ortalama değişim zamanı 12 aydır.

12″ İnline Block Karbon Filtre: Suyunuz berrak ve klor miktarı az ise ortalama değişim zamanı 12 aydır.

12″ İnline Gac Karbon Filtre: Suyun klor miktarına ve ön filtrelerin değişimine göre ortalama değişim zamanı 12 aydır.

LG CHEM 80GPD Membran Filtre: Filtrelerin sağlıklı çalışması ve düzenli bakımlarına bağlı olarak ortalama ömrü 24 aydır.

10″ Coconut Post Karbon Filtre: Filtrelerin sağlıklı çalışması ve düzenli bakımlarına bağlı olarak ortalama ömrü 24 aydır.

4in1 Mineral Filtre: Filtrelerin sağlıklı çalışması ve düzenli bakımlarına bağlı olarak ortalama ömrü 24 aydır.

Dahili Tank Özelliği

Kompakt Tasarım

Tezgahı Altında Minimum Yer Kaplar.

Yeşil Teknoloji & Elektriksiz Sistem.

Sağlıklı ve Lezzetli Su Üretir.

Paslanmaz Çelik Krom Tank.

4 in 1 Mineral Filtre Teknolojisi

9 Filtrasyon Aşaması İçerir

Polietilen Plastikten Üretilmiştir.

Bir Çok Sertifika ile Garanti Altına Alınmıştır.

# Aklınıza Takılanlar #

Lg Chem Membran Filtresi’nin işlevi nedir?

LG CHEM tarafından evsel su arıtması için üretilen membran şebeke suyundaki partikülleri, ağır metalleri, zararlı bakterileri ve kimyasalları etkin bir biçimde ayrıştırarak suyu insan sağlığına uygun seviyeye getirir.

Su Arıtma Sistemi’nin kurulumu ne kadar zaman almaktadır?

Su arıtma sisteminin kurulumu bilgilendirme anlatımıyla beraber yaklaşık 45 – 50 dk sürmektedir.

Su Arıtma Sistemi sudaki yararlı mineralleri de ayrıştırıyor mu?

Su arıtma sistemi filtrasyon esnasında suyun içerisindeki zararlı maddelerle beraber bazı mineralleride ayrıştırmamaktadır. Ayrıca sistemde bulunan filtreler sayesinde vücudun ihtiyacı olan mineraller ekstra olarak suya kazandırılmaktadır.

Su Arıtma Sistemi ortalama olarak ne kadar atık su verir?

Su arıtma sistemi ayrıştırma yaparken %50 oranında atık su vermektedir. Bu şu anlama gelmektedir; 4 kişilk bir ailenin günlük 20 litre su tükettiğini düşünürsek 20 litre suda atık olacaktır. Şebeke sularının 1m³’ ü ortalama olarak 4-5 TL aralığındadır. Su arıtma sistemi kullandığınızda su masraflarınız aylık en fazla 2-3 TL aralığında olacaktır.

Su Arıtma Sistemi elektrik ile mi çalışmaktadır?

Su arıtma sistemlerimiz şebeke sularında 3-5 bar su basıncı ile elektrik ihtiyacı duymaksızın çalışabilir. Daha düşük basınçlardaki şebeke sularında ise elektrikli cihazlarımıza ihitiyaç duyulabilir.

Su Arıtma Sisteminin kaç yıl garantisi vardır?

Su arıtma sisteminin 2 yıl resmi sanayi bakanlık garantisi bulunmaktadır. Ayrıca 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi bulunmaktadır..

Su arıtma sudaki hangi zararlı maddeleri ayrıştırıyor?

Su arıtma sistemi şebeke sularında bulunabilecek nitrat, bor, arsenik, krom, kurşun, civa, siyanür gibi ağır metallerin yanı sıra klor ve diğer kimyasalları da ağırlaştırarak size güvenilir bir içme suyu sağlamaktadır.

Su Arıtma Sistemi’nin günlük kaç litre arıtma kapasitesi vardır?

Su arıtma sisteminin günlük 280 litre kaliteli su arıtma üretim kapasitesi vardır.

Su Arıtmada üretilen su sadece içmek için mi kullanılır?

Su arıtma sisteminden elde ettiğimiz kaliteli su, çay yapımında, sebze meyve yıkamasında, yemek yapımında, bebeklerin biberon temizliğinde, akvaryumda, ütüye koyulan sularda kullanılabilmektedir.

Su Arıtma Sistemi’nin ambalajlı sulara göre avantajları nelerdir?

Ambalajlı su üretici firmalarının çoğu sertlik, toplam çözülmüş madde, Ph vs. gibi ölçülerini istenilen değerlerde tutabilmek için arıtma sistemleri kullanmaktadır, dolumların yapıldığı yerde su tüketildiğinde sağlık açısından bir problem yaşanmamaktadır. Fakat suyun ömrü 18 saattir. Su ambalajlandığı andan itibaren 18 saatte tüketilmesi gerekmektedir.

Su Arıtma Sistemi filtreleri ne kadar sürede değişmektedir?

Su arıtma sistemimizin filtreleri 12 ayda bir teknik ekibimiz tarafından kontrol edilerek gerekli olan filtrelerin değişimi sağlanmaktadır.

Su Arıtma Sistemine nasıl sahip olabilirim?

Sayfanın üstünde bulunan İletişim sayfasında İletişim Formunu doldurabilir ya da 0507 000 05 06 nolu telefon ile bize ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumlarımız