Aklınıza Takılanlar ???

Nasıl Abone Olurum ?

Aquatime abonesi olmak çok kolaydır. Yapmanız gereken yalnızca ücretsiz randevu formunu doldurup, sizinle iletişime geçeceğimiz uygun saati belirtmenizdir. İnternet formumuzu doldurarak ya da 0507 000 05 06 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak oluşturduğunuz randevu zamanında size yöndendirilen danışmanımızla ihtiyacınız olan ürünü seçebilir, merak ettiğiniz bilgileri alabilir, isterseniz Aquatime abonesi olabilirsiniz.

Kiralama işlem süreleri nekadardır ?

Kiralama işlemleri 12 ay 24 ay ve 36 aylık opsiyonları kapsamaktadır.

Sözleşme süresi boyunca fiyat değişimim olur mu?

Sözleşme süresi boyunca ödemelerinizi sabit ve TL cinsinden yaparsınız. Kurlardaki dalgalanmalar veya enflasyon oranı ödeyeceğiniz tutarı değiştirmez.

Sözleşme süresi boyunca kira ücreti dışında bir tutar ödemem gerekir mi?

Müşteriden kaynaklanan kullanım hataları, ilave işlemler ve taşınmalar vb durumlarda müşteriden ek hizmet bedeli talep edilebilir.

Sözleşme süresi sonunda ürünü iade mi etmeliyim?

Sözleşme süresi sonunda ürünün mülkiyeti müşteriye geçer. Ürününüzü kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sözleşmeden cayma hakkımı nasıl kullanabilirim?

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereğince müşterilerimizin 14 günlük cayma hakkı bulunmaktadır. Bu kanun hükmü gereğince hijyen ürünleri iadesi yapılamaz. 14 günlük yasal sürenin dolması halinde müşteri fesih bedelini ödeyerek sözleşmeyi fesih edebilir.

Fesih bedel ücreti nasıl hesaplanır?

Fesih bedeli= Kalan zorunlu kullanım süresi x Aylık Kiralama Ücreti x %40 olarak hesaplanır.

Sözleşme süresi içerisinde ürünün yanması, çalınması vb durumda nasıl bir işlem uygulanır?

Sözleşme süresi içerisinde ürünün yanması, çalınması, vb durumlarda müşteriden hasar tazminatı talep edilir. Hasar tazminatı= Kalan sözleşme süresi x Aylık kiralama ücreti + ödenmemiş bakiyeler toplamı şeklinde hesaplanır.

Ödemelerim gecikince sözleşmem sonlanır mı?

Aquatime ödemesi 3 ay geçiken sözleşmeleri fesih etme hakkına sahiptir. Bu durumda müşteriye fesih bedeli yansıtılır.

Sözleşme süresi içerisinde ürünü başka birine devredebilir miyim?

Evet. Sözleşme süresi içerisinde ilk 6 ayını dolduran müşterilerimiz sözleşme devir formu doldurarak sözleşme devri yapabilirler.

Ödemelerimim gecikmesi durumunda faiz öder miyim?

Ödemelerin gecikmesi durumunda aylık %1,5 gecikme faizi uygulanır.

Kurulum işlemi ücretli midir?

Ürünlerimiz ÜCRETSİZ olarak kargolanmakta ve kurulumları uzman teknik ekiplerimiz tarafından ÜCRETSİZ olarak yapılmaktadır.

Nakil işlemi ücretli midir?

Sözleşme süresi boyunca müşterilerimizin 1 kez ücretsiz nakil hakkı bulunmaktadır. Müşteri kaynaklı sebeplerden oluşacak diğer nakil işlemleri için 199 TL nakliye, (kurulum ve söküm dahil) ödenmesi gerekmektedir.

Servis işlemi ücretli midir?

Sözleşme süresi boyunca üründen kaynaklı sebeplerden oluşan servis işlemlerinden herhangi bir ücret talep edilmez. Ancak müşteri kaynaklı servis işlemlerinde 50 TL işlem ücreti alınmaktadır. (malzemeler dahil değildir)

Filtre değişimleri ücretli midir ?

Filtre değişim ücreti hiç bir şekilde alınmamaktadır.Sadece mesafe ve yol ücreti olarak 35 TL talep edilmektedir.

Ücretsiz Bakım Ve Filtre Değişim Periyotları Nedir ?

Aquatime cihaz bakımlarını ücretsiz gerçekleştirir. Bakım ve filtre değişim süreleri ürün seçeneklerine göre değişim göstermektedir. Ürün ve ürünlerimiz için 12 ayda 1 filtre değişimi yapılırken, cihaz bakım ve sterilizasyon işlemleri de gerçekleştirilmektedir.Filtre değişim zamanları Aquatime tarafından takip edilir; size uygun olan gün ve saat diliminde teknik servis uzmanımız tarafından ziyaret edilerek bakım ve filtre değişikliği ücretsiz gerçekleştirilir.

Ürün Yerleştirme Ve Montaj Süresi Ne Kadar Sürmektedir ?

Teknik servis uzmanlarımız, danışmanlarımızın yaptığı keşif sonrasında mekanda montaj öncesi tekrar keşif yaparak en uygun su hattı güzergahını ve cihaz yeri uygunluğunu tespit eder. Mekan yetkilisine kurulumu nasıl yapacağını anlatarak montaj kalite standartlarımız çerçevesinde kurulumu gerçekleştirir. Daha sonra cihaz kullanım ve özelliklerini mekanın yetkili kişilerine detaylı anlatarak montajı tamamlar. Montaj süreci su hattının uzunluğuna ve uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin evlerde su hattı mesafesi yakın olduğundan 45 dakika ile 1 saat arasında kurulum gerçekleşmektedir.

Ürünleriniz Neleri Filtreliyor ?

Şebeke suları şehir arıtma tesislerinden çıktıktan sonra ağır metal, patojen ve mikroorganizmalara maruz kalabilir. Ayrıca içerisinde bulunan klor suyun tadını etkiler. Aquatime ile suyu ağır metallerden arındırıp, birinci kalitede içme suyu elde edersiniz; suyunuzu taze ve temiz bir şekilde içersiniz.

Arıtma Suyunun Ph Değeri Ne Kadardır ?

Aquatime suyunun PH’ı şebeke suyunuza göre değişkenlik göstermektedir. Genellikle şebeke sularının PH’ı 7 ile 8,5 arasında değişmektedir. Aquatime suyu da şebeke suyu PH’ından 0,5 değer aşağıda olabilmektedir.

Ters Ozmoz Teknolojisi Nedir?

Temiz suyu elde etmek için en güvenilir yöntem olan Ters Ozmoz, şebeke suyunda bulunması muhtemel kimyasal, fiziksel ve mikrobiyolojik kirlilik unsurlarını uzaklaştırabilen bir filtrasyon sistemidir.

Aquatime Su Arıtma Cihazları Suyu Yeterince Temizliyor Mu?

Evet, Aquatime’in su arıtma cihazları Ters Ozmoz yöntemi ile suyu ağır metallerden ve zararlı bakterilerden arındırır. Suyun içerisinde yer alan fiziksel, biyolojik ve kimyasal kirlilik unsurlarını ortadan kaldırır ve suyu birinci sınıf içilebilir su haline getirir.

Arıtma Cihazı Suyu Zararlı Maddelerden Arındırırken Mineralleri De Yok Etmiyor Mu?

Hayır,su arıtma cihazımız, minerallerin tamamını dışarı atmamaktadır. Minerallerin tamamı dışarı atılmış olsaydı, arıtma cihazından saf su içirmiş olurduk. Vücudumuz ihtiyacı olan minerallerin %90’ını besinlerden alabilmektedir. Eğer vücudumuzun ihtiyacı olan mineralleri sudan karşılamak istersek, günde 1 ton su ya da 100 Lt portakal suyu içmemiz gerekmektedir. Demir ya da kalsiyum gibi minerallerin eksikliğinden şikayet ederek doktora gittiğimizde, doktorlar ‘Bol miktarda su için’ tavsiyesinde bulunmak yerine, gıda takviyesi ya da o minerallerin bol olduğu besinleri genellikle önermektedirler.

Su arıtma cihazına suyu biz mi koyuyoruz?

Su arıtma sistemlerinde bağlantı şebeke ağından ( tezgah altınızdaki ilgili alan vb) hat alınarak yapılmaktadır. Şebekeden gelen su otomatik olarak filtrelerden geçmekte, arıtılmakta ve cihazının tankına dolmaktadır.

Ters osmoz sistemde atık su, temiz su oranı nedir?

Atık su miktarı giriş şebeke suyu tds değerine göre değişkenlik göstermektedir.En az 1/1 oranında en fazla ise 1/3 oranında değişmektedir.

Ürünlerin garanti süresi kaç yıldır?

Tüm cihazlarımız 2 yıllık garanti kapsamında satılmaktadır.